Čo je chemický peeling ovocnými kyselinami?

 

 

 

 

Tieto kyseliny urýchľujú regeneráciu buniek pleti. Podporujú tonus pleti zvýšenou tvorbou kolagénu a elastínu. Tonus pleti je meradlom jej mladistvého vzhľadu. AHA kyseliny omladzujú aj zvyšovaním hydratácie pleti zlepšovaním kvality extracelulárnej matrix. AHA kyseliny podporujú rovnomernú pigmentáciu pleti a bojujú s nadmerným nahromadením kožného pigmentu. Nesmierne dobré výsledky sú aj pri liečbe akné. Zmierňujú sa zápaly kože a posilňuje sa ochranná funkcia pokožky.

 

Priebeh chemického peelingu je nanášanie kozmetických prípravkov tekutej alebo hutnejšej, gélovej konzistencie. Prípravok sa nechá pôsobiť na pleti podľa typu pleti a rozsahu problému. Väčšinou časové zorpätie je 3-15 minút. Následne sa prípravok neutralizuje.

Najlepšie výsledky sa dostavia pri absolvovaní celej kúry. Zvyčajne ide o 6 až 8 sedení. Po kúre je vhodné absolvovať udržovacie kozmetické ošetrenia na zachovanie želaného výsledku.

 

 

Pod týmto magickým názvom sa skrýva jedno z najúčinnejších kozmetických ošetrení dostupných na trhu. Toto profesionálne kozmetické ošetrenie pleti rieši v jednom kroku viacero problémov s pleťou.

 

Chemický peeling je špeciálne kozmetické ošetrenie pleti ovocnými kyselinami. Alfa-hydroxy kyselinami, Beta-hydroxy kyselinami a Poly-hydroxy kyselinami.

 

Ošetrenie slúži na riešenie menších aj väčších problémov s pokožkou.

 

 

Alfa-hydroxy kyseliny (AHA kyseliny) vyskytujú sa v ovocí.

 

 

 Konkrétne sú to kyseliny:

 

 

 - kyselina citrónová

 

-  kyselina jablčná

 

-  kyselina vínna

 

-  kyselina mliečna

 

-  kyselina glykolová

 

 

 Kontakt

 

Bajkalská 9, Bratislava-Nové Mesto

Objekt Tri veže

Veža čislo 3, 5.poschodie

Vchod je cez recepciu vo veži.

Na recepciu zvoniť P.

 

Otváracie hodiny:

po-pia:                9:00 - 19:00

so-ne:                 9:00 - 14:00

Len na objednávky.

0950 49 49 10

zenbeauty@zenbeauty.sk